GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Depth
es: Profundidad

en: Property
es: Propiedad

en: Webform Settings
es: Configuración de Webform

en: Webform submission
es: Envío de formulario

en: Webform settings
es: Configuración de Webform

en: Source entity type
es: Tipo de entidad de origen

en: Source entity ID
es: ID de entidad de origen

en: Entity language
es: Idioma de la entidad
