GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Depth
et: Sügavus

en: Webform
et: Veebivorm

en: Webform Settings
et: Veebivormi seaded

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Entity language
et: Olemi keel
