GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Depth
fi: Syvyys

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Webform Settings
fi: Verkkolomakkeen asetukset

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Webform settings
fi: Web-lomakkeen asetukset

en: Source entity ID
fi: Lähdekokonaisuuden ID

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli
