GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Depth
fr: Profondeur

en: Property
fr: Propriété

en: Webform Settings
fr: Paramètres de Webform

en: Webform submission
fr: Soumissions Webform

en: Webform settings
fr: Paramètres de Webform

en: Any value
fr: Toute valeur

en: Source entity
fr: Entité source

en: Source entity type
fr: Type d'entité source

en: Source entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité source

en: Entity language
fr: Langue de l'entité

en: Webform ID
fr: Identifiant (ID) du webform

en: Webform elements
fr: Éléments de webforms
