GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Depth
gl: Profundidade

en: Property
gl: Propiedade

en: Webform
gl: Formulario web

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe
