GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Depth
hu: Mélység

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Webform Settings
hu: Űrlap beállítások

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: Webform settings
hu: Űrlapok beállításai

en: Source entity
hu: Forrásentitás

en: Source entity type
hu: Forrásentitás típusa

en: Entity language
hu: Entitásnyelv
