GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Depth
it: Profondità

en: Property
it: Proprietà

en: Webform Settings
it: Impostazioni Webform

en: Webform submission
it: Inserimento Webform

en: Webform settings
it: Impostazioni Webform

en: Entity language
it: Lingua dell'entità
