GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Depth
ja: 深さ

en: Property
ja: プロパティー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Webform submission
ja: ウェブフォームへの送信内容

en: Webform settings
ja: ウェブフォームの設定

en: Entity language
ja: エンティティの言語
