GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Depth
ro: Adâncime

en: Property
ro: Proprietate

en: Source entity type
ro: Tip entitate sursă

en: Source entity ID
ro: ID entitate sursă

en: Entity language
ro: Limba entității
