GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Depth
ru: Глубина

en: Property
ru: Свойство

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Webform Settings
ru: Настройки Webform

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: Webform settings
ru: Настройки Webform

en: Source entity
ru: Исходная сущность

en: Source entity type
ru: Тип исходной сущности

en: Source entity ID
ru: ID исходной сущности

en: Entity language
ru: Язык сущности
