GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Webform Settings
sk: Nastavenia webformulára

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity
