GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Depth
sv: Djup

en: Property
sv: Attribut

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Webform Settings
sv: Webbformulärinställningar

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: Entity language
sv: Entitetsspråk
