GraphQL Webform (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Depth
uk: Глибина

en: Property
uk: Властивість

en: Webform
uk: Вебформа

en: Webform Settings
uk: Настроювання Опитувачів

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: Webform settings
uk: Налаштування веб-форм

en: Source entity
uk: Вихідна сутність

en: Source entity type
uk: Тип вихідної сутності

en: Source entity ID
uk: ID вихідної сутності

en: Entity language
uk: Мова сутності

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Webform submission ID
uk: ID надсилання веб-форми

en: GraphQL Webform
uk: Вебформа: GraphQL

en: Webform elements
uk: Елементи веб-форми
