Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Filters
cs: Filtry

en: Workflow
cs: Postup práce

en: About
cs: Popis

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.
