Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Workflow
eo: Laborfluo
