Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: About
fi: Tietoja

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fi: Sanastoja ei ole saatavilla. <a href="@link">Lisää sanasto</a>.
