Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Filters
is: Síur

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: About
is: Um
