Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: Filters
ja: フィルター

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: About
ja: アバウト

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。 <a href="@link">ボキャブラリーを追加</a>.
