Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Filters
km: តម្រង

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: About
km: អំពី

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។
