Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Filters
oc: Filtres

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: About
oc: A prepaus

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
oc: I a pas cap de vocabularis disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.
