Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: Filters
sv: Filter

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: About
sv: Om

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga. <a href="@link">Lägg till vokabulär</a>.
