Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: Filters
da: Filtre

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: About
da: Om

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
da: Ingen tilgængelige ordforråd. <a href="@link">Tilføj ordforråd</a>.
