Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Filters
et: Filtrid

en: Workflow
et: Töövoog

en: About
et: Programmist

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.
