Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Filters
hu: Szűrők

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: About
hu: Leírás

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hu: Nincs elérhető szótár <a href="@link">Szótár hozzáadása</a>.
