Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Vocabulary name
ku: ناوی وشەگەل

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: About
ku: دەربارە
