Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Filters
pl: Filtry

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: About
pl: O stronie

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pl: Brak dostępnych słowników. <a href="@link">Dodaj słownik</a>.

en: Dot
pl: Kropka
