Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Weight
pt: Peso

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: Filters
pt: Filtros

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: About
pt: Sobre

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pt: Não existem vocabulários disponíveis. <a ref="@link">Adicionar vocabulário</a>.
