Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Vocabulary name
ta: சொற்றொகுதி பெயர்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: About
ta: பற்றி
