Graphviz Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Vocabulary name
tr: Sözlük adı

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Workflow
tr: İş akışı

en: About
tr: Hakkında

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
tr: Hiç sözlük yok. <a href="@link">Sözlük ekle</a>.
