Gratis (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Subscribe to !feed-title
sk: Odoberať !feed-title
