Gratis (8.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Content top
tr: Önce içerik

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Pink
tr: Pembe

en: Preface first
tr: Giriş ilk

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Subscribe to !feed-title
tr: !feed-title beslemesine abone olun.
