Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Subscribe to !feed-title
ta: சந்தா !feed-title
