Gratis (8.x-2.0-unstable1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Subscribe to !feed-title
et: Telli voog !feed-title
