Gratis (8.x-2.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Pink
nl: Roze

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Preface first
nl: Eerste inleiding

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Preface second
nl: Tweede inleiding

en: Preface third
nl: Derde inleiding

en: Path to Custom Stylesheet
nl: Pad van het aangepaste stylesheet

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Subscribe to !feed-title
nl: Abonneren op !feed-title

en: Choose a color palette
nl: Een kleurenpalet kiezen

en: Top Links
nl: Populaire links

en: Use local.css?
nl: local.css gebruiken?
