Gratis (8.x-2.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Content top
ru: Над контентом

en: Pink
ru: Розовый

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer first
ru: Подвал первый

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Subscribe to !feed-title
ru: Подписка на !feed-title
