Gratis (8.x-2.0-beta6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: None
da: Ingen

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Footer first
da: Sidefod først

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Subscribe to !feed-title
da: Abonnér på !feed-title
