Gratis (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: You are here
sv: Du är här

en: Pink
sv: Rosa

en: Footer first
sv: Första sidfot

en: Subscribe to !feed-title
sv: Prenumerera på !feed-title

en: Use local.css?
sv: Använd local.css?

en: Olive Green
sv: Olivgrön
