Gratis (8.x-3.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Pink
ru: Розовый

en: Subscribe to !feed-title
ru: Подписка на !feed-title

en: Boxed
ru: Блочно
