Group Membership Request (1.0.0-rc10) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Group
id: Grup

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Roles
id: Peran

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
