Group Membership Request (1.0.0-rc6) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
