Group Membership Request (1.0.0-rc9) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Approve
es: Aprobar

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Membership requests
es: Solicitudes de ingreso al grupo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Reject
es: Rechazar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Request group membership
es: Solicitar suscripción al grupo

en: Master
es: Máster
