Group Membership Request (1.1.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
