Group Membership Request (1.1.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Username
sv: Användarnamn

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Roles
sv: Roller

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Approve membership request
sv: Godkänn ansökan om medlemskap

en: About
sv: Om

en: Request group membership
sv: Begär medlemskap i grupp
