Group Membership Request (1.1.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে
