Group Membership Request (1.1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Roles
ca: Rols

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Approve membership request
ca: Aproveu la sol·licitud de subscripció

en: About
ca: Detalls
