Group Membership Request (1.1.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Group
pt: Grupo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Roles
pt: Papéis

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Approve membership request
pt: Aprovar pedido de inscrição

en: About
pt: Sobre

en: Request group membership
pt: Pedir para entrar no grupo
