Group Membership Request (2.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
