Group Membership Request (2.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
