Group Membership Request (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
