Group Membership Request (2.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका
